Телефон 0(95) 493 44 66 Ми в мережі

FAQ

 • Що таке гра у квест-кімнаті?

  Насамперед, це командна гра. Ваше завдання знайти вихід із приміщення вирішуючи логічні та механічні загадки за обмежений час.
 • Яким може бути склад команди?

  Мінімальна кількість гравців у команді – дві особи. Максимальна визначена для кожної квест-кімнати окремо. Гравці віком до 14 років вимагають супроводу хоча б одного дорослого. Цим дорослим можете бути як Ви так і наш співробітник, який допоможе вашим чадам вибратися з квесту. Але майте на увазі, що деякі квест-кімнати мають вікові обмеження.
 • Чи може бути більше людей в команді, ніж вказано?

  Ми не рекомендуємо збільшувати склад команди, оскільки час гри та структура загадок передбачають певну максимальну кількість гравців. Однак, в деяких квест-кімнатах можливе збільшення кількості учасників за доплату 150 грн з додаткового гравця. Уточнюйте можливість збільшення команди у адміністратора.
 • Які потрібні знання та навички?

  Гра в квест-кімнаті не потребує особливих навичок та знань. Тут вам допоможе все те, що ви використовуєте у повсякденному житті: кмітливість, уважність і спритність.
 • Якщо ми не встигнемо за відведений час?

  Якщо ви не встигнете впоратися із загадками за відведений час, ми можемо дати вам дограти до кінця, не виходячи із кімнати. Однак це буде можливо, якщо після вас не буде наступної гри. Вартість додаткового сеансу становить: 100% вартості, якщо ви проведете в кімнаті ще більш ніж 30 хвилин, і 50%, якщо ви виберетесь раніше ніж за додаткові пів години.
 • Як бути якщо ми не знатимемо, що робити?

  Не хвилюйтеся! Перебуваючи у квест-кімнаті, ви завжди можете розраховувати на підтримку наших операторів. Вони постійно спостерігають за грою та прийдуть вам на допомогу у будь-якій ситуації.
 • Чи можна подарувати гру у квест-кімнаті друзям?

  Звісно так! Ви можете купити подарунковий сертифікат у будь-якій з наших квест-кімнат. З ним ваші друзі можуть пограти будь-коли.

*участь співробітника MAZE Quest, як супроводжуючий, не впливає на вартість гри, але вимагає підтвердження при бронюванні